Baltic Fish Union OÜ
 
Eesti    English    Русский
Meist

Ettevõte Baltic Fish Union OÜ oli asutatud 2011. aastal Tartus, Eesti. Kompanii spetsialiseerub lõhe/forelli töötlemisel ja toodete valmistamisel sellest. Ettevõte produktsioon eksporditakse Euroopa Liitu ja teistesse riikidesse.

Lõhe produktsioon töödeldakse meie isiklikul kalavabrikul Tartus. Tootmispinna pindala on 2500 m² ja meil on ka 5680 m³ sügavkülmikuid.

Meie peamine toetuspunkt on produktsiooni kvaliteedil, ostes ainult parimat toorainet usaldusväärsetelt tarnijatelt ja töötlemisel kinni pidades kõikidest normidest ning standarditest. Praegu me ostame kõrge kvaliteediga toorainet parimatelt Fääri saarte ja Norra kalafarmidelt. Tooraine kvaliteet on kinnitatud sertifikaatidega.

Tootmisasutuses on hästi arenenud ja aktiivselt kasutatud HACCP ning enesekontrolli süsteem. Rangelt järgitakse Euroopa ja Venemaa sanitaar- ja hügieenitingimusi. Lisaks toimub pidev toitumis tööohutuse juhtimise süsteemi paranemine ja uuendamine. Tänasel päeval vabrik läbib ettevalmistuse ISO 22000:2005 sertifikaadi saamiseks.

Vaatamata sellele, et meie ettevõte on suhteliselt noor, soovime Teile teatada, et kõik meie töötajad on hästi koolitatud ning omavad suurt töökogemust lõhe/forelli töötlemises. Kõik tootmise etapid pidevalt kontrollitakse selleks,et tagada meie produktsiooni kõrgeimat ohutust ja kvaliteeti.

Klientidega suhtlemisel me üritame olla paindlikud ja alati tuleme soovidele vastu. Meie vabriku seadmed lubavad tootmisel kasutada kliendi retseptuuri, pakendi disaini ja brändi.

Baltic Fish Union OÜ – usaldusväärne partner, kes on valmis pidevalt tarnima suurtes kogustes produktsiooni pikaajalise lepingu sõlmimisel.

Ausus ja usaldusväärsus – baas, millel põhineb meie äritegevus!